021-28425691
support@ellt.ir
ساعت کاری: 9 الی 17
۰
سبد خرید شما

دوره های آیلتس

چرا دوره های آیلتس ما؟

تدریس خصوصی آیلتس

بدون شک برای یادگیری زبان بهترین روش کلاس خصوصی یا تدریس خصوصی زبان می باشد ، وقتی صحبت از یک آزمون تخصصی می باشد لازم است که از کسانی که قبلا این مسیر را پیموده اند، کمک بگیرید و برنامه ای کاربردی و قوی برای مطالعه زبان انگلیسی تعیین کنید.
مزیت تدریس خصوصی آیلتس این است که شما اختیار بیشتری در انتخاب مدرس، محل و ساعات برگزاری کلاس و تعداد جلسات آن دارید، دوره ها و کلاس هایی که به صورت آموزش خصوصی زبان برای آزمون آیلتس برگزار می شوند می توانند در مدت زمان کمتری آمادگی لازم را در فرد زبان آموز ایجاد نماید پس بر اساس سنجش این شرایط می توان به راحتی به این انتخاب رسید که تدریس خصوصی آیلتس برای شما مناسب تر است. اما در هر صورت برای کسب موفقیت، لازم است که مطابق با یک برنامه ریزی مشخص یادگیری را شروع کنید و البته قبل از آن اطلاعات کافی راجع به روش و نحوه ی آزمون IELTS به دست آورید.
رزرو مشاوره و تعیین سطح

مشاوره اولیه

 در ابتدا با دانشجویی متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آیلتس تماس گرفته می شود  و مشاوره اولیه صورت میگیرد.
​​​​​​​
در طول مشاوره، از دانشجو سوالاتی درمورد پیشنه زبانی ایشان و همچنین نمره مورد نظر در آزمون آیلتس پرسیده می شود. در طول این تماس توضیحات اولیه مبتنی بر نحوه برگزاری کلاسها و نوع خدمات آموزشی ای  که توسط گروه آموزشی ما ارائه می شود، توضیحات کامل داده می شود.

در انتها، زمانی برای تعیین سطح به صورت آنلاین با دانشجو تعیین می شود تا سطح دقیق دانشجو مشخص گردد.

تعیین سطح

هدف از تعیین سطح دانشجو، ارائه مشاوره و برنامه ریزی بهتر و دقیق تر است. در همین راستا، ابتدا مکالمه ای بر اساس آزمون آیلتس انجام می شود و در صورتی که سطح زبان آموز از  نمره ای بالاتر باشد،  از ایشان یک آزمون کتبی مبتنی بر آزمون آیلتس  گرفته می شود.

​​​​​​​از این طریق سطح زبان دانشجو با دقت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در انتها سطح دانشجو به ایشان ابلاغ می گردد و نقاط ضعف و قوت او نیز به طور کامل با دانشجو مورد بررسی قرار می گیرند.

مشاوره ثانویه

بعد از تعیین سطح دقیق زبان آموز، برای ایشان  بر اساس سطح و فرصتی که دارند برنامه ریزی آموزشی دقیق طراحی می شود.

​​​​​​​این برنامه ریزی آموزشی با دانشجو در میان گذاشته می شود و توضیحات لازم به ایشان ارائه می‌شود.  لازم به ذکر است که در طراحی برنامه آموزشی هر شخص، پتانسیل‌های یادگیری دانشجویی در نظر گرفته می شود.. بنابراین، دانشجو به راحتی می توانند برنامه آموزشی خود را طی نموده و به موفقیت برسد.

شروع کلاس

در انتها با دانشجو زمان شروع کلاس ها هماهنگ می شود و بعد از آن استاد متناسب با نیاز های دانشجو انتخاب می گردد و توضیحات لازم در رابطه با شرایط کلاس و دانشجو مورد نظر به استاد ارائه می شود. 
​​​​​​​
در طول دوره دانشجو مرتبا مورد ارزیابی و پشتیبانی آموزشی قرار می گیرد. بنابراین، در صورت  وجود ضعف در زبان آموز، به سرعت مشکل شناسایی و رفع می شود.

در طول دوره

در طول دوره و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده،  برای دانشجو هدف های کوتاه مدت آموزشی برنامه‌ریزی شده است به طور مثال اگر سطح دانشجو نمره ۵  آیلتس باشد و نمره ۷ هدف نهایی ایشان باشد، اهداف کوتاه مدت بر اساس پیشرفت های نیم نمره ای خواهد بود. یعنی، ابتد سطح دانشجو از 5 به نمره 5.5 ارتقا پیدا می کند و در ادامه از نمره 5.5 به نمره 6. و این مسیر تا رسیدن به نمره هدف گذاری شده ی نهایی ادامه خواهد داشت.

​​​​​​​از این طریق دانشجو به صورت تضمین شده به آموزش خود ادامه می دهد.

معرفی آزمون آیلتس

IELTS مخفف عبارت Intenational English Language Testing System می باشد که در واقع یک سیستم مشخص برای ارزیابی میزان مهارت و تسلط افراد نسبت به زبان انگلیسی است و توسط دانشگاه کمبریج، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می شود و سالانه در سراسر جهان افرادی زیادی در این آزمون شرکت می کنند. یکی از دلایل این استقبال زیاد، معتبر بودن مدرک آن در دانشگاه ها، موسسات، ادارت موجود در کشورهای جهان می باشد. پس بهره مندی از تدریس خصوصی آیلتس به منظور کسب نمره ای مناسب در آزمون آیلتس می تواند یک امتیاز خوب برای کسانی باشد که به دنبال یافتن کاری بهتر و یا مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای دیگر هستند. اگر شما از قبل نسبت به زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید و کلمات زیادی بلد باشید، خیلی سریع تر پیشرفت خواهید کرد، البته این بدین معنی نیست که افرادی که به تازگی می خواهند یادگیری زبان را شروع کنند نمی توانند در آزمون آیلتس موفق شوند، بلکه همه چیز به میزان تلاش خود شما و تدریس خصوصی آیلتس توسط اساتید آگاه به آزمون بستگی دارد و اینکه تا چه حد از گنجینه ی کلمات برخوردار هستید. تسلط داشتن به تعداد کلمات بیشتر و افزایش سطح واژگان می تواند یکی از کلیدی ترین مهارت ها برای شرکت در بیشتر آزمون های زبان در تمام دنیا باشد. آزمون آیلتس در دو نوع آکادمیک و عمومی برگزار می شود، اگر قصد دارید که در آینده تحصیلات خود را در دانشگاه های خارجی انگلیسی زبان ادامه دهید، باید سعی کنید که در آیلتس آکادمیک IELTS ACADEMIC نمره ی قابل قبولی به دست آورید. آیلتس جنرال IELTS GENERAL برای کسانی مناسب است که می خواهند به قصد مسافرت، کار و یا شرکت در دوره های تحصیلی غیر دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان، از مدرک این آزمون استفاده نمایند. آزمون آیلتس به سنجش مهارت های اصلی زبان یعنی گفتار (speaking)، شنیدار (listening)، نوشتار (writing) و خواندن (reading) می پردازد و موفقیت در آن به این معناست که شما از این مهارت ها به حد قابل قبولی برخوردار هستید. با تدریس خصوصی آیلتس در کمترین زمان ممکن و بهینه ترین روش ها به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

چهارچوب آزمون آیلتس

این آزمون دارای چهار مرحله اصلی می باشد که به مدت دو ساعت و چهل و پنج دقیقه برگزار می گردد، تعداد سوالات و مدت زمان تعیین شده برای پاسخگویی به آنها به شرح زیر است:

- بخش شنیداری : تعداد سوالات 40 و مدت زمان پاسخگویی 30 دقیقه + 10 دقیقه برای وارد کردن جواب ها در پاسخنامه

- بخش خواندن : تعداد سوالات 40 و مدت زمان پاسخگویی 60 دقیقه

- بخش نوشتن : تعداد سوالات 2 و مدت زمان پاسخگویی 60 دقیقه
​​​​​​​
- بخش مکالمه: مدت زمان پاسخگویی 11 تا 14 دقیقه

نمره دهی در آزمون آیلتس

بازه نمره، عددی بین 0 تا 9 می باشد که نمره 9 عالی، نمره 7 خوب، نمره 5 متوسط و نمره 4 به پایین ضعیف محسوب می گردد. این نمره بر اساس محاسبه ی نمرات کسب شده ی شما در بخش های مختلف گفتاری، نوشتاری، شنیداری و خواندن به دست می آید، برای دریافت پذیرش از دانشگاه های معتبر، شرایط و قوانین هر دانشگاهی می تواند متفاوت باشد ولی درکل برخورداری از نمره 7 آزمون آیلتس کافی می باشد.هریک از مهارتهاى چهارگانه در این آزمون بطور جداگانه از ۱ تا ۹ امتیاز دهى شده و در نهایت معدل ۴ مهارت ذکر شده محاسبه و اعلام مى شود.
نمره بالای 7 در آزمون آیلتس

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش