021-28425691
support@ellt.ir
ساعت کاری: 9 الی 17
۰
سبد خرید شما

دوره های تافل

چرا سیستم آموزشی ما!؟

تدریس خصوصی تافل

بدون شک برای یادگیری زبان بهترین روش کلاس خصوصی یا تدریس خصوصی زبان می باشد ، وقتی صحبت از یک آزمون تخصصی می باشد لازم است که از کسانی که قبلا این مسیر را پیموده اند، کمک بگیرید و برنامه ای کاربردی و قوی برای مطالعه زبان انگلیسی تعیین کنید.
مزیت تدریس خصوصی تافل این است که شما اختیار بیشتری در انتخاب مدرس، محل و ساعات برگزاری کلاس و تعداد جلسات آن دارید، دوره ها و کلاس هایی که به صورت آموزش خصوصی زبان برای آزمون تافل برگزار می شوند می توانند در مدت زمان کمتری آمادگی لازم را در فرد زبان آموز ایجاد نماید پس بر اساس سنجش این شرایط می توان به راحتی به این انتخاب رسید که تدریس خصوصی تافل برای شما مناسب تر است. اما در هر صورت برای کسب موفقیت، لازم است که مطابق با یک برنامه ریزی مشخص یادگیری را شروع کنید و البته قبل از آن اطلاعات کافی راجع به روش و نحوه ی آزمون تافل به دست آورید.
رزرو مشاوره و تعیین سطح

مشاوره اولیه

در ابتدا با دانشجویی متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی تافل تماس گرفته می شود  و مشاوره اولیه صورت میگیرد.
​​​​​​​
در طول مشاوره، از دانشجو سوالات در مورد پیشنه زبان وی و همچنین نمره های پیشین متقاضی در آزمون تافل پرسیده می شود. در طول این تماس توضیحات اولیه مبتنی بر نحوه برگزاری کلاسها و نوع خدمات آموزشی ای  که توسط گروه آموزشی ما ارائه می شوند، بیان می شوند.

در انتها، زمانی برای تعیین سطح به صورت آنلاین با دانشجو تعیین می شود تا سطح دقیق دانشجو مشخص کرد.

تعیین سطح

هدف از تعیین سطح دانشجو، ارائه مشاوره و برنامه ریزی بهتر و دقیق تر است.  در همین راستا ابتدا مکالمه ای بر اساس آزمون تافل انجام می شود و در صورتی که سطح زبان آموز از  نمره ای بالاتر باشد، از ایشان یک آزمون کتبی مبتنی بر آزمون تافل گرفته می شود.

​​​​​​​از این طریق، سطح زبان دانشجو با دقت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در انتها، سطح دانشجو به ایشان ابلاغ می گردد و نقاط ضعف و قوت او نیز به طور کامل با دانشجو مورد بررسی قرار می گیرند.

مشاوره ثانویه


مشاوره ثانویه
بعد از تعیین سطح دقیق زبان آموز، برای ایشان بر اساس سطح و فرصتی که دارند برنامه ریزی آموزشی دقیق طراحی می شود.

​​​​​​​این برنامه ریزی آموزشی با دانشجو در میان گذاشته می شوند و توضیحات لازم به ایشان ارائه می‌شود.  لازم به ذکر است که در طراحی برنامه آموزشی هر شخص، پتانسیل‌های یادگیری دانشجویی در نظر گرفته می شود. بنابراین، دانشجو به راحتی می توانند برنامه آموزشی خود را طی نموده و به موفقیت برسد.

شروع کلاس

در انتها با دانشجو زمان شروع کلاس ها هماهنگ می شود و بعد از آن استادی مجرب متناسب با نیاز های دانشجو انتخاب می گردد و توضیحات لازم در رابطه با شرایط کلاس و دانشجو مورد نظر به استاد ارائه می شود. 
​​​​​​​
در طول دوره دانشجو بطور مداوم مورد ارزیابی و پشتیبانی آموزشی قرار می گیرد. بنابراین، در صورت  وجود ضعف در زبان آموز، به سرعت مشکل شناسایی و رفع می شود.

در طول دوره

در طول دوره و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده،  برای دانشجو هدف های کوتاه مدت آموزشی برنامه‌ریزی شده است به طور مثال اگر سطح دانشجو نمره 50 تافل باشد و نمره 100 هدف نهایی این باشد، اهداف کوتاه مدت بر اساس پیشرفت های 10 نمره ای خواهد بود. یعنی، ابتد سطح دانشجو از 50 به نمره 60 ارتقا پیدا می کند و در ادامه از نمره 60 به نمره 70. و این مسیر تا رسیدن به نمره هدف گذاری شده ی نهایی ادامه خواهد داشت.

​​​​​​​از این طریق دانشجو به صورت تضمین شده به آموزش خود ادامه می دهد.

معرفی آزمون تافل

آزمون تافل شامل ۴ بخش است، که در هر یک از بخش ها یکی از ۴ مهارت اصلی زبان، یعنی Reading (مهارت خواندن، یا همان درک مطلب)، Listening (مهارت شنیداری)، Speaking (مهارت گفتار، یا همان بیان شفاهی)، و Writing (مهارت نگارش)، مورد سنجش قرار می گیرند.
​​​​​​​
اما برای اطلاع دقیق از محتوای هر یک از این مهارت ها ابتدا باید ماهیت آکادمیک بودن این آزمون را در نظر بگیریم.

کارنامه آزمون تافل

حدودا ۱۰ روز بعد از جلسه ی آزمون، نسخه ی دیجیتال کارنامه ی شما در حساب ETS تان قرار می گیرد، که امکان دانلودش به صورت PDF هم وجود دارد. در حدود ۱۳ روز بعد از تاریخ آزمون هم نسخه های چاپی اصلی ارسال می شوند (هم برای دانشگاه هایی که انتخاب کرده اید و هم برای خودتان).

اگر مراکز تحویل گیرنده ی گزارش آزمون داخل آمریکا باشند، انتظار ۷ تا ۱۰ روز برای وصول آن ها را داشته باشید؛ و اگر خارج از آمریکا باشند، به نسبت فاصله، زمان انتظار بیشتر می شود (بین ۴ الی ۶ هفته). این زمان شامل نسخه یی که برای خودتان ارسال می شود هم هست.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش