021-28425691
support@ellt.ir
ساعت کاری: 9 الی 17
۰
سبد خرید شما

درباره ما

چرا سیستم آموزشی ما!؟

چرا سیستم آموزشی ELLT نیاز شما را در آزمون آیلتس، تافل یا پی تی ای پاسخگو است

سیستم آموزشی ELLT سیستم منحصر به فرد و بر پایه نظارت مستمر می باشد. دانشجو در گروه آموزشی ELLT از ابتدا تا امروز گرفتن نمره مورد نظرش به صورت مستمر، پویا و با دقت فراوان مورد نظارت و راهنمایی قرار می‌گیرد.

تعیین سطح

در ابتدا دانشجو مثل تمام مراکز آموزشی تعیین سطح می شود. در اینجا تفاوت در استانداردها، میزان دقت و روش تعیین سطح، گروه آموزشی ELLT را خاص و منحصر به فرد می کند.
استاندارد تعیین سطح زبان مسئله بسیار حائز اهمیت در جهت قرار دادن زبان آموز در سطح دقیق و مسیر درست آموزشی است. گروه آموزشی ما با بهره‌مندی از اساتید با تجربه و متخصص در زمینه آزمون های آیلتس، تافل و پی تی ای با استفاده از منابع مرجع و خریداری شده از مراکز اصلی طراحی سوالات آزمون از جمله دانشگاه کمبریج(برای آزمون آیلتس)، مرکز ETS (برای آزمون تافل) و PEARSON (برای آزمون پی تی ای) تعیین سطح زبان آموزان را به طور کامل و دقیق انجام می‌دهد.
​​​​​​​
تعیین سطح به دو صورت انجام می گردد: 
در ابتدا با زبان آموز مکالمه‌ای انجام می‌شود که همانند بخش آزمون مورد نظرش خواهد بود. در ادامه اگر سطح زبان آموز بالاتر از سطح pre-Intermediate باشد از ایشان آزمون کتبی آیلتس، تافل یا پی تی ای (با توجه به آزمون که می خواهد در آن شرکت کند) گرفته خواهد شد.

مشاوره

پس از تعیین سطح زبان آموز توسط متخصصین ما مشاوره می شود. علت مشاوره در ابتدای ایجاد درک بیشتر سیستم آموزشی از شرایط زمانی، نمره مورد نیاز، مدل های یادگیری و... زبان آموز می باشد. در ادامه و پس از آن که شناخت اولیه از شرایط زبان آموز صورت گرفت، متخصصین ما طرح درس و بودجه بندی زمانی کلاس را منحصراً برای هر دانشجو طراحی کرده و در اختیار ایشان قرار می دهند.

برگزاری کلاس

روند کلاس بر اساس پاسخ به نیازهای آموزشی زبان آموز طراحی شده است و بر اساس آن جلو می‌رود. در طول کلاس‌ها و در هر جلسه روند عملکردی دانشجو در کلاس و منزل و مطالب آموزش داده شده توسط استاد از نظر کیفی و کمی مورد بررسی قرار می گیرد تا روند کلاس عاری از هرگونه وقفه، کمبود یا مشکلی باشد.

آزمون های آزمایشی دقیق و مستمر

در طول دوره آموزشی آزمون های آزمایشی برنامه‌ریزی شده‌ای برای هر دانشجو برگزار می گردد. هدف از برگزاری این آزمون ها، ارزیابی میزان پیشرفت دانشجو در جهت نمرات هدف گذاری شده و برنامه ریزی محتوایی که باید برای نمره هدف بعدی به ایشان آموزش داده شود، می باشد.
این آزمون های آزمایشی از آزمون‌های رسمی اخیراً برگزار شده می باشد که از طراحان آزمون یعنی دانشگاه کمبریج(برای آزمون آیلتس)، مرکز ETS (برای آزمون تافل) و PEARSON (برای آزمون پی تی ای) خریداری شده اند. لذا، از بالاترین استانداردهای آموزشی برخوردار هستند. 
جهت آمادگی آزمون های آزمایشی،قبل از آزمون برای دانشجو جلسه حل تمرین و سنجش آمادگی برگزار می‌شود تا ایشان با بالاترین سطح آمادگی در هر آزمون شرکت نماید. 
بعد از هر آزمون سوالات، مفاهیم و تمام بخش های آزمون مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرند.هدف از این جلسه رفع اشکال، تشریح اشکالات و بیان نگرش‌های درست پاسخ دهی به سوالات هر بخش از آزمون آزمایشی است.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش